Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Chytré Blu-ray přehrávače s WiFi připojením

redakce 26.03.2013

Nové Blu-ray přehrávače od Toshiby kombinují přehrávání optických disků a streamovaných médií. Přidáním funkcionality Smart TV se z přehrávače stane multimediální centrum, které k internetu můžete připojit pomocí WiFi sítě.

Společnost Toshiba představuje nové 2D a 3D Blu-ray přehrávače pro rok 2013 s přidanou Smart TV funkcionalitou. Kombinují možnost přehrávání optických disků s přístupem k online zábavě. Nové Blu-ray přehrávače jsou na Wi-Fi buď připraveny (modely BDX3400SE a BDX4400KE), nebo rovnou tímto rozhraním disponují (BDX3400SE a BDX5400KE) a podporují navíc standard Miracast pro bezdrátový přenos videa a dalšího multimediálního obsahu.

Jako multimediální centra připojená k internetu poskytují přístup k streamovaným službám, jako je YouTube, Leanback nebo Acetrax, ale můžete se i například prohlížet fotografie uložené na serveru Picasa. Kromě toho jsou přehrávače vybaveny novým portálem Toshiba Blu-ray pro správu obsahu.

Všechny modely zvládnou přes port HDMI přehrávat videa ve Full HD kvalitě. Videoobsah v nižší kvalitě SD je automaticky převeden na vysoké rozlišení 1080p. Mají také vestavěné dekodéry Dolby True HD a DTS-HD. Dva z nových modelů (BDX5400KE a BDX4400KE) jsou uzpůsobeny pro přehrávání 3D Blu-ray videa na obrazovce 3D televizoru s velkou úhlopříčkou.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud