Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dva nové Blu-ray přehrávače Asus O!Play

redakce 31.10.2011

Společnost Asus představila dva nové přehrávače Blu-ray a multimédií: O!Play BDS-500 a BDS-700. Disponují širokou podporu formátů, připojením k internetu pomocí Wi-Fi a lze je ovládat i mobilním telefonem.

 

Zvukovou kvalitu přehrávače zajišťuje stereofonní D/A převodník BDS-700, jehož hodnota SNR je 115 dB. Podporovány jsou standardy Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio a 100% bezeztrátový 7.1kanálový zvukový výstup, který je vhodný pro sledování filmů i poslech hudby. O přenos signálu a stabilní kvalitu reprodukce se starají pozlacené terminály.

Přehrávače BDS-500 a BDS-700 podporují 45 standardů a formátů, mezi něž patří i hi-fi zvukové standardy jako FLAC, WAV a AIFF. Díky systému správy souborů NTFS je možné zpracovat i soubory o velikosti větší než 4 GB. Navíc lze k přehrávačům přímo přes USB připojit kamery, flashdisky, fotoaparáty nebo 2,5" externí pevné disky, které nepotřebují samostatný napájecí adaptér.

Obě zařízení si poradí s online médii. K přehrávači BDS-500 je možné připojit Wi-Fi modul, zatímco přehrávač BDS-700 se dodává s integrovanou Wi-Fi, takže se tato zařízení mohou stát součástí domácí sítě. Práci v síti zjednodušuje certifikace DLNA, a díky vysokorychlostnímu rozhraní Wi-Fi 802.11n je podporováno i bezdrátové přehrávání hudby, filmů nebo fotografií z PC na TV. Speciální odkazy na služby YouTube, Picasa, Flickr, internetová rádia a mnoho serverů pro přehrávání hudby i videa umožní uživatelům mít svůj oblíbený multimediální obsah kdykoli po ruce.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud