Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Epson Moverio BT-200: lehké průhledové chytré brýle

Michal Bareš 07.01.2014

Epson představil novou generaci binokulárních chytrých brýlí s hmotností 88 gramů, rozlišením qHD, integrovanou kamerou, gyroskopem, GPS, akcelerometrem, 1,2GHz procesorem, 8 GB interní paměti a bezdrátovým připojením. Budou stát 699 Eur.

epson-moverio-bt-200-nahled

Epson Moverio BT-200

Binokulární průhledné chytré brýle Moverio BT-200 váží jen 88 g a jsou tak o 58 % lehčí než předcházející model BT–100. Brýle lze používat nejen jako platformu pro spotřebitelské aplikace, ale také jako profesionální vizuální nástroj v oblastí školení, logistiky, vědy, lékařství, zabezpečení, vzdělání atd. Brýle poskytují uživatelům obraz o vnímané velikosti až 812 cm v rozlišení qHD. Umožňují nejen maximální využití většiny aplikací rozšířené reality, ale pomocí nich můžete také sledovat 2D a 3D filmy s integrovaným zvukem Dolby Digital Plus. K ovládání aplikací slouží vícedotykový trackpad. O hladký chod se stará 1,2GHz dvoujádrový procesor a podle výrobce vydrží pracovat na baterie až  šest hodin.

Brýle pracující na systému Android 4.0.4 se mohou připojit k internetu přes rozhraní Wi-Fi a lze tak do nich přímo stahovat aplikace, které se ukládají do 8GB interní paměti. Prostřednictvím SD karty lze úložnou kapacitu rozšířit až o 32 GB. Brýle BT-200 je možné připojit i k jiným zařízením, včetně chytrých telefonů, a to pomocí rozhraní Bluetooth 3.0, DLNA a Miracast. Podle výrobce se budou prodávat od května letošního roku za ekvivalent ceny 699 Eur.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud