Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Google+ se otevírá všem

redakce 21.09.2011

Ring volný.

Google+ se včera večer našeho času (včera ráno času pacifického) otevřel pro všechny zájemce. Už nepotřebujete pozvánky. Teprve nyní se opravdu ukáže, nakolik bude Google+ vážným soupeřem Facebooku.

Oficiálně služba přechází z fáze zkušební do fáze beta. V podstatě je to však jen slovíčkaření, neboť všechny webové služby jsou neustále ve vývoji, a nejsou‑li, pak to znamená, že končí
 
Než se do Google+ vrhnete, dobře zvažte toto: Vstoupením do Google+ nenávratně s touto službou sloučíte svůj uživatelský profil u Googlu. Ten je pro vás přitom vstupenkou k některým jiným službám Googlu.

Google+ přitom přísně vyžaduje skutečná jména a nikterak s toho neslevil. A kromě toho smluvní podmínky požadují plnoletost!

Jestliže někdo v Googlu shledá, že něčím na Google+ nebo ve svém profilu porušujete stanovená pravidla, může vám uzavřít nejen profil, ale někdy i sám účet u Googlu. Tím najednou přijdete o přístup k takřka všem službám u Googlu, například k Gmailu! Opravdu si dejte pozor, podobných příběhů je nyní plný internet.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud