Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní monitor pro hráče real-time strategií

redakce 21.10.2011

Nový monitor s 21,5” LED displejem s poměrem stran 16:9 a rozlišením Full HD má dobu odezvy 2 ms GtG a RTS herní režim určený pro real-time strategie.

Společnost BenQ oznámila uvedení prvního herního monitoru určeného speciálně pro hráče real-time strategií z nové řady RL. Technologie Black eQualizer byla speciálně vytvořena pro práci s barvami. Pomáhá odhalit i velmi jemné detaily v herních soubojích, a to díky vylepšení viditelnosti zejména v tmavých oblastech obrazovky.
Black eQualizer umožňuje nastavit jas bez přepalování úrovní bílé, díky čemuž mohou hráči všechny zásadní detaily soubojů zobrazit rychle a s potřebným komfortem. Vývojáři ze společnosti BenQ spolupracovali s hráči ze STARTALE také na vývoji RTS módu, přednastaveného režimu s kalibrací monitoru šitou na míru hraní real-time strategií.
Funkce Display Mode a Smart Scaling byly vytvořeny k přizpůsobení obrazu individuálním sledovacím preferencím.  Hráči mohou Display Mode využít k přepínání mezi čtyřmi velikostmi obrazovky od 17´´(4:3), přes 19´´ (4:3) a širokoúhlých 19´´ (16:9) až po širokoúhlých 21,5´´ (16:9). Zároveň mají k dispozici funkci Smart Scaling sloužící k manuálnímu nastavení obrazovky na jakoukoliv preferovanou velikost. Monitor BenQ RL2240H je vyveden celý v bílém hávu.
Cena produktu je 3166 Kč bez DPH a v České republice bude dostupný v listopadu 2011.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud