Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Honor slaví třetí narozeniny a poodhaluje budoucnost

Pavel Trousil 16.12.2016

Značka mobilních telefonů Honor dnes oslavila třetí výročí od svého založení. Při této příležitosti nechal Honor nahlédnout do budoucnosti svých smartphonů. Koncept Honor Magic přináší přepracovaný design a řadu nových funkcí založených na pokročilé umělé inteligenci.

Značka smartphonů Honor si za tři roky své existence získala řadu fanoušků po celém světě. Dnes Honor působí už v 74 zemích světa a loňské příjmy z prodeje mobilních zařízení Honor dosáhly 6 miliard USD při 40 milionech prodaných kusech. V České republice působí značka 2 roky. Nejnovější prodejní úspěch značka Honor zaznamenala s aktuálním vlajkovým modelem Honor 8.

Honor dnes představil futuristický smartphone Honor Magic. Přístroj je nabitý nejnovějšími technologiemi a funkcemi ukazuje schopnosti vývojářů značky Honor a směr, kterým se bude vývoj chytrých telefonů ubírat. Přístroj poháněný procesorem Kirin 950 nabídne oblý 5,09palcový AMOLED displej s rozlišením 2K. Celé tělo telefonu je kryto sklem s výrazným zaoblením vytvářejícím 3D efekt. Nechybí ani duální hlavní fotoaparát s rozlišením 12MP doplněný 8MP selfie kamerou.

honor-magic-2-nahled

Hlavním inovativním prvkem smartphonu Honor Magic je využití umělé inteligence. Ta na základě analýzy uživatelských dat nabízí chytrou odezvu a množství interaktivních funkcí. K tomuto účelu je Honor Magic vybaven řadou senzorů. Například senzor WiseScreen umožňuje odemknout telefon zvednutím a pohledem na displej. Když Honor Magic vložíte do kapsy, automaticky se opět uzamkne. Technologie chytrého rozpoznávání tváře FaceCode zajistí, že se příchozí zpráva zobrazí pouze přihlášenému uživateli.

Honor Magic Live System dále vylepšuje uživatelský komfort díky predikci potřeb uživatele. Na základě analýzy dat pak nabídne informace a služby „na míru“. Například na základě klíčových slov v konverzaci uživatele na téma filmů, dokáže doporučit nejnovější filmové trháky. Další z technologií – SmartDisplay – nepřetržitě zobrazuje stream informací, které by se mohly přihlášenému uživateli hodit. Například pokud si objednáte taxi, jeho poznávací značka bude do příjezdu zobrazena na displeji. Smartphone je také vybaven systémem pro řízení spotřeby a rychlonabíjením. Podle výrobce se za 20 minut baterie nabije na 70 %, za 10 minut pak na 40 % své kapacity.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud