Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HP už má také ultrabook

redakce 30.01.2012

Společnost HP představila svůj první ultrabook pro firemní zákazníky, jehož přednostmi jsou tenký design, nástroje pro zabezpečení a rychlý SSD disk. Podle výrobce vydrží 9,5 hodiny.

Utrabook HP Folio13 nabízí výdrž baterie až 9,5 hodiny, což je v porovnání s ostatními aktuálně dostupnými ultrabooky na trhu nejvyšší hodnota. Díky této přednosti tak již uživatelé nemusejí být v průběhu pracovního dne vázáni na dobíjecí adaptér.
Přenosný počítač HP Folio13 má na výšku pouze 18 milimetrů, úhlopříčka jeho displeje BrightView s HD rozlišením je široká 13,3" a jeho hmotnost pouze 1,5 kilogramu.  Notebooky jsou osazeny nejnovějšími procesory Intel Core a podporuje technologii Intel Rapid Start (urychluje start notebooku  a probouzení operačního systému z režimu spánku).
HP Folio13 je vybaveno podsvícenou klávesnicí, která usnadňuje práci ve zhoršených světelných podmínkách. V nabídce je celá řada portů, včetně RJ-45 nebo USB 3.0. Data jsou v HP Folio13 ukládána na rychlý disk typu SSD s kapacitou 128 GB.
Notebook je vybavený bezpečnostním TPM čipem, který chrání informace uložené na disku. Ve výbavě je rovněž zvukový systém Dolby Advanced Audio a webová kamera HP TrueVision HD s vysokým rozlišením. Ultrabook je vybaven operačním systémem Windows 7 Professional.
Utrabook HP Folio13 bude na českém trhu dostupný na konci ledna tohoto roku a předpokládaná doporučená koncová cena je 24 499 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud