Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hravé myši od Microsoftu

redakce 21.08.2012

Nová „umělecká“ řada stylových myší Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition má ergonomický tvar, styl a design od světových průmyslových designérů. Najdete na nich květiny, ornamenty či hravou grafiku.

Stylové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 jsou určeny nejen pro práci v kanceláři, ale díky kompaktním rozměrům se hodí na cesty. Díky technologii Blue Track jsou tyto myši použitelné na téměř jakémkoli povrchu - na lavičce v parku, na sedadle ve vlaku či na desce kuchyňské linky.

Kromě originálního designu má tato řada i praktické vlastnosti. Například miniaturní USB přijímač, který po zasunutí do notebooku nepřekáží a myš tak stačí pouze vyndat a používat. Díky tomu je vždy v pohotovostním režimu a připravena k práci. Jedna baterie vystačí podle výrobce až na osm měsíců provozu. Myši jsou určeny pro praváky i leváky.

Nové myši řady Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Artist Edition bude možné zakoupit od září v pěti nových barevných designech u prodejců elektra za doporučenou cenu 659 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud