Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Huawei Sonic: Další levný smartphone

redakce 29.11.2011

Společnost HUAWEI představuje moderní smartphone s operačním systémem Android 2.3 - HUAWEI SONIC. Boduje především nízkou cenou

HUAWEI SONIC je elegantní smartphone, který potěší  internetové fanoušky. Díky 3,5palcovému širokoúhlému displeji s multitouch ovládáním je ideálním přístrojem pro každodenní surfování po internetu, sledován videí nebo hraní her. Inteligentní funkce doplňuje elegantní design s kovovým rámečkem na přední a boční straně.

Smartphone HUAWEI SONIC pracuje na intuitivním operačním systému Android 2.3. Samozřejmostí v technické výbavě je 3,2megapixelový fotoaparát, Wi-Fi, která může plnit i funkci hotspotu, k dispozici je také integrovaná GPS navigace. HUAWEI SONIC dále disponuje aplikacemi pro sociální sítě Facebook, Twitter a YouTube. Uživatelé tak mohou být na internetu neustále aktivní a v kontaktu se svými přáteli. Se širokoúhlým displejem je online komunikace navíc velmi příjemná a pohodlná. Optimální výdrž při častém volání i surfování zajišťuje výkonná baterie 1400 mAh Li-ion.

HUAWEI SONIC pracuje s procesorem Qualcomm 600 MHz. Jeho interní pamět je standardně  512 MB, s micro SD kartou až 32 GB. Díky modernímu designu je telefon pouhých 11,9 mm tenký a váží jen 120 gramů.

HUAWEI SONIC (U8650) je k dostání ve volném prodeji od listopadu letošního roku u vybraných partnerů v bílé či černé barvě. Orientační maloobchodní cena je 3.390 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme