Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jarní Zoner Photo Studio

Pavel Trousil 11.03.2021

Všestranný program pro správu a úpravu fotografií Zoner Photo Studio X v jarní aktualizaci přináší řadu nových možností u tvorby videí nebo rychlejší úpravy také díky přidaným klávesovým zkratkám.

V jarní aktualizaci se tvůrci zaměřili na lepší tvorbu videí. Kromě střihu je nyní možné upravovat i samotný obraz klipů. Přibyl panel Editace obrazu s posunem vyvážení bílé nebo parametry expozice. Uživatel navíc bude nadále pracovat v prostředí, které zná z modulu Vyvolat. Nově lze také kopírovat úpravy mezi klipy, srovnávat verze před a po nebo hromadně aplikovat úpravy na větší počet klipů. Na rychlost se vývojáři zaměřili i u fotografií.

copy-of-08-hotovo-nahled

Zoner umí nově rozmazat pozadí fotografie. To se hodí napříkald pro vložení na Instagram. Zdroj: screenshot Zoner Photo Studio

Pokud chce uživatel upravit velké množství snímků, třeba na svůj web, stačí vylepšit jeden snímek a na další ve složce už úpravy přenese ze schránky pomocí nového tlačítka. Jarní aktualizace přinesla i snadnější porovnání detailů na fotkách, hlídání změn v katalogu i lepší podporu Microsoft OneDrive.

copy-of-05-rozlozeni-nahled

Snadnější porovnání fotografií v novém Zoneru. Zdroj: screenshot Zoner Photo Studio X

Přibylo také stylové rozmazání pozadí. Uživatel tak například může vytvořit čtvercový formát s rozmazaným pozadím na pár kliknutí a navíc hromadně. Novinkou, která ušetří čas a nervy nejednomu fotografovi, je zobrazení fotek ze Zoneramy přímo na vlastním blogu či webu.

| Zdroj: YouTube/ZonerPhotoStudio


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme