Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jen do večera: na Steamu je zdarma oblíbená zombie mlátička Dead Island

Jakub Fišer 15.02.2024
Zdroj: Dambuster Studios / Dead Island 2 press kit

Bezplatné tituly do vaší knihovny obvykle nabízí obchod Epic Games. Nicméně nyní se zasnažil i Steam a přináší zcela zdarma velmi oblíbenou akční střílečku a mlátičku Dead Island: Riptide. Pokud jste tento klenot z roku 2013 nehráli, nyní máte jedinečnou šanci doplnit herní resty.

Kapitoly článku

Dead Island: Riptide zdarma

Dead Island: Riptide je příběhový sequel k prvnímu dílu Dead Island od studia Techland. Příběh se odehrává ihned po prvním díle. Přeživší z ostrova zamořeného živými mrtvolami unikají na lodi australského vojenského námořnictva. Následně však zjišťují, že z lodi musí uprchnout, protože i ona je plná zombií.

Mohlo by vás zajímat

Hra vyšla v roce 2013 na PC, PS3 a Xbox 360, o tři roky později dostala definitivní deluxe edici, která vyšla s mírným upgradem i na PS4 a Xbox One. Riptide obdržel smíšená hodnocení od kritiků, oproti původní hře totiž nenabízel nic moc navíc a jen opakoval to, co fungovalo v prvním díle.

Nicméně nyní můžete tuto 11 let starou hru získat v rámci speciální akce na platformě Steam. Se 100% slevou, tedy úplně zdarma, si můžete do herní knihovny přidat Dead Island: Riptide v Definitive edici (tedy vlastně 8 let starou verzi hry).

Zdroj: GameTrailers / YouTube

Akce platí už jen několik hodin

Jediný háček spočívá v tom, že akce je časově omezená a v době, kdy tento článek čtete, vám nejspíš zbývá už jen zhruba pár hodin. Akce platí do 15. února do 17 hodin. Za zvýhodněnou cenu je k dispozici i první díl Dead Island v balíčku s Riptide a 16bitovou mlátičkou Retro Revenge, vyjde na 6,35 eur (161 korun).

Steam touto speciální akcí oslavuje, že již 22. dubna se na platformu podívá Dead Island 2, právoplatný nástupce celé série, který pro PC, staré i nové konzole vyšel již v dubnu 2023.

Zdroj: Steam


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud