Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Klávesnice a myš pro hru Call of Duty

redakce 18.10.2011

Společnost Logitech představila herní klávesnici Gaming Keyboard G105 a laserovou myš Laser Mouse G9X, navržené speciálně pro herní titul Call of Duty: Modern Warfare 3.

 

Herní klávesnice Logitech Gaming Keyboard G105 je oficiální klávesnicí pro hru Call of Duty: Modern Warfare 3. Díky zeleně podsvíceným klávesám ve vojenském stylu nočního vidění umožňuje hrát i dlouho do noci. Protože je na ní k dispozici šest programovatelných tlačítek „G-keys“ a každé má tři stavové režimy, nabízí klávesnice Gaming Keyboard G105 až 18 možných kombinací maker pro každou hru. Tato makra umožňují stiskem jediného tlačítka provádět složité kombinace posloupností nebo současně stisknutých klávesových pokynů, a to i v kombinaci s úkony prováděnými myší, dále uživatelem definované prodlevy a opakování. Pokud si uživatel stáhne program Logitech Gaming Software, lze nová makra dokonce zaznamenávat i přímo během hry.

Klávesnice umožňuje používat kombinace více současně stisknutých tlačítek – najednou je možné stisknout až pět kláves. K dispozici je i ovládání multimédií, jež umožňuje okamžitý přístup k ovládání hlasitosti a vypnutí zvuku („mute“), jakož i k příkazům pro spuštění, zastavení, pauzu, posun dopředu a zpět. Aby plynulost hry nerušilo náhodné stisknutí systémových kláves Windows a kontextové nabídky, lze přepínat mezi režimem „hra“ a „běžné použití“.

Laserový systém snímání pohybu herní myši Logitech Laser Mouse G9X zajišťuje přesné pohyby myši. Na běžném povrchu podložky pro myš dokáže vyvinout rychlost až 420 centimetrů za sekundu. Citlivost myši lze přepínat v průběhu hry: při zaměřování záleží na přesnosti (200 dpi) a v akci pak na rychlých pohybech (až 5700 dpi). Rolovací kolečko MicroGear Precision Scroll je ideální pro výběr zbraní – nebo jej lze přepnout na hyper rychlé rolování bez citelného tření, jež usnadňuje rychlý posun v dlouhých webových stránkách, když zrovna nebudete hrát Call of Duty: Modern Warfare 3.

Myš Laser Mouse G9X nabízí možnost „vyladit“ si její vyvážení pomocí systému závažíček – k dispozici máte až 28 gramů přídavných závaží, jež můžete kombinovat, měnit tak pocit při držení myši a získat tak přesnější kontrolu nad jejím pohybem. U LED indikátorů stavu nabití a provozního režimu myši si můžete zvolit jejich barvu z mnoha nabízených odstínů a sladit tak svou myš s vaším PC, hrou nebo osobním stylem.

Očekává se, že herní klávesnice Logitech Gaming Keyboard G105 ve verzi pro Call of Duty bude v České republice k dispozici během listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 1749 Kč. Laserová herní myš Laser Mouse G9X ve speciální edici pro hru Call of Duty by měla být k dostání rovněž v listopadu za doporučenou cenu 1999 Kč.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud