Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kodak ScanMate i940: malý skener s cloudem

redakce 15.08.2012

Kodak ScanMate i940 je s ohledem na cenu, výkon a možnosti určen hlavně pro profesionální uživatele. Kompaktní zařízení s rozměry 29 x 10,7 x 7,8 cm a hmotností 1,3 kg zvládne digitalizovat až 20 stran A4 za minutu, a to při rozlišení 600 dpi. Cena 12 800 Kč je ale vcelku vysoká.

 

 

 

Nový kompaktní skener Kodak ScanMate i940 je vybavený funkcemi pro jednoduchou obsluhu a snadno a rychle převádí papírové dokumenty do digitálních souborů umožňujících rychlou distribuci a sdílení. Kombinace funkcí a rozměrů představuje ideální řešení pro všechny, kdo často cestují a vyžadují profesionální řešení v kompaktním balení.

ScanMate i940 je dodáván s řadou smart funkcí, které zjednodušují shromažďování, digitalizaci a nahrávání obsahu do návazných systémů, a umožňují tak jejich efektivnější ovládání.  Skenují rychlostí až 20 stran za minutu s rozlišením až 600 dpi v barvě, odstínech šedi nebo černobíle. Automatický podavač dokumentů s kapacitou 20 listů A4 zvládne média od velikosti A4 až po vizitky a disponuje i podavačem plastových karet. Na cestách uživatelé ocení možnost napájet skener kromě klasické zásuvky také pouze přes USB rozhraní.

Uživatel může nahrávat naskenované dokumenty přímo do cloudu díky nově přidané konektivitě do programů a řešení jako jsou Evernote, Box.net, GoDocs a Microsoft SharePoint, a tak je okamžitě distribuovat k zákazníkům nebo kolegům. Funkce Kodak Smart Touch zjednodušuje celý proces skenování a distribuce do jednoho tlačítka. Smart Touch umožňuje uživatelům přesunout soubory, jako jsou JPEG, TIFF, Word i otevřené PDF přímo do e-mailu, Microsoft SharePointu nebo cloudových serverů, síťových úložišť a dalších softwarových aplikací.

Implementovaná technologie Kodak Perfect Page poskytuje integrované nástroje pro vylepšení obrazu k dosažení vysoce kvalitního naskenování s ostrým textem a jasnými barvami. Dokonce i obzvlášť barevně náročné a různorodé dokumenty lze skenovat bez nutnosti změn v nastavení skeneru. Obrázky z různých dokumentů procházejí úpravou a ošetřením řadou pokročilých funkcí a procesů včetně korekce sklonu, otočení obrazu, odstranění prázdné stránky, elektronické separace barev nebo automatické korekce jasu a kontrastu pro lepší čitelnost.

Doporučená cena skeneru Kodak ScanMate i940 je 10 700,- Kč bez DPH (včetně softwaru Presto Business pro správu vizitek a 3letou NBD rozšířenou zárukou výměny zařízení).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud