Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

LG integruje do svých televizí službu PayPal

redakce 24.04.2013

Společnost LG doplňuje do své nejnovější řady Smart TV službu PayPal. Tato funkce je nyní dostupná v modelové řadě televizorů pro rok 2013 (zatím v USA, Kanadě a Velké Británii. Další trhy by měly následovat) a umožní snadnější platby za obsah.

Integrace služby PayPal do inteligentních televizorů společnosti LG umožní uživatelům platit za video na vyžádání a další služby z účtu PayPal. Při každém nákupu tedy nebude nutné zadávat platební kartu, adresu a heslo. Údaje o účtu PayPal uživatel zadá pomocí dálkového ovladače Magic Remote. Služba PayPal navíc nabízí možnost zapamatovat si konkrétního uživatele. Vedle snadného používání má integrace služby PayPal také další praktické uplatnění – měla by u nákupu obsahu a dalších položek prostřednictvím televizoru zajistit vyšší bezpečnost.

Partnerství společností LG a PayPal se v současné době zaměřuje na nákup digitálního zboží prostřednictvím inteligentních televizorů. Obě společnosti ale naznačily, že hledají možnosti dalšího rozšíření funkcí v této oblasti tak, aby pro spotřebitele vytvořily ucelené a uživatelsky přívětivé řešení.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud