Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Multifunkční tiskárny formátu A3

redakce 15.12.2011

Poprvé ve své historii vstupuje společnost Epson se svými novými inkoustovými tiskárnami na trh s multifunkčními zařízeními formátu A3+. Dvě ze zařízení se mohou pochlubit schopností tisku až do formátu A3+ a umí také skenovat, kopírovat a faxovat až do formátu A3.

Nová řada tiskáren Epson formátu A3+ byla navržena pro malé firmy a domácích kanceláře. Tyto tiskárny jsou podle výrobce vhodné pro grafické designéry, architekty a projektanty. Multifunkční tiskárny Workforce WF-7525 a WF-7515, které doplňuje jednoúčelová tiskárna WF-7015, je možné zakoupit od letošního prosince za doporučenou maloobchodní cenu vč. DPH od 9 174 Kč, respektive 6 815 Kč a 4 833 Kč.
Standardem je u těchto tiskáren rozhraní Ethernet a Wi-Fi – umožňuje to využívat výhod tiskáren většímu počtu uživatelů. Zpracování tiskových úloh probíhá rychle a pokud si náročné kanceláře zvolí modely WF-7525 a WF-7015, mohou získat také funkci rychlého oboustranného tisku formátu A4, která může přinést až 50procentní úsporu papíru a nákladů na tisk.
Dva zásobníky jsou schopny pojmout až 500 listů. Nejlepší zařízení v této řadě, model WF-7525, je vybavené také automatickým podavačem dokumentů s kapacitou 30 listů, který umožňuje skenování, kopírování a faxování vícestránkových dokumentů až do formátu A3. Tento automatický podavač dokumentů nabízí také oboustranné skenování, kopírování a faxování dokumentů formátu A4.
Modely WF-7515 a WF-7525 jsou vybaveny také aplikací Epson Connect, která uživatelům přináší možnost bezdrátového tisku obrazové grafiky i dokumentů z telefonů a tabletů. Kromě toho mohou uživatelé tisknout z libovolného místa jednoduchým odesláním dokumentů a obrázků e-mailem přímo do tiskárny.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme