Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Napájecí adaptér k iPodu a přídavné baterie

redakce 24.11.2010

Firma Sunnysoft uvedla na český trh napájecí redukci Gorilla-pad connector pro Apple iPad. Gorilla-pad connector společně s nabíječkou Minigorilla prodlouží výdrž baterie iPadu až 8 hodin.

Napájecí redukce Gorilla-pad connector společně se záložní nabíječkou Powertraveller Minigorilla slouží k nabití baterie iPadu bez potřeby elektrické energie nebo počítače. Produkt stačí připojit do lehké a přenosné záložní nabíječky Minigorilla a iPad se po 2 hodinách nabije. Jeho baterie pak dokáže podle tiskové zprávy pracovat při plném zatížení a se spuštěnou wifi sítí až 8 hodin. Díky malým rozměrům se oba produkty vejdou do každého batohu nebo kabelky.

Gorilla-pad connector disponuje speciální redukcí. Ta převádí výstupní napětí ze záložní nabíječky Minigorilla na výstup o napětí 5 V a proudu 2 A, což je specifikace standardního nabíjení iPadu. Pro vyšší účinnost konverze je pro použití s produktem Minigorilla doporučeno využít výstupní napětí 8,4 V.

Napájecí redukce Gorilla-pad connector je určena také pro použití se solárními a záložními nabíječkami Powergorilla a Solargorilla. Záložní nabíječka Powergorilla je větší než Minigorilla, ale disponuje daleko větší kapacitou. IPad tak vydrží dalších 20 hodin plného provozu.

Sunnysoft je výhradním distributorem solárních nabíječek a záložních zdrojů značky Powertraveller na českém trhu. Bližší informace jsou dostupné na adrese www.sunnysoft.cz a www.solarninabijecky.cz.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud