Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nokia Lumia 710 a 800 v prodeji od února

redakce 27.01.2012

Společnost Nokia začala na českém trhu prodávat nové smartphony Nokia Lumia 710 a Lumia 800. Jsou lokalizovány a nabízí také například vyhledávač Seznam.cz, lokální aplikace a plnohodnotnou navigaci v ceně (7990 Kč a 12490 Kč).

Nové chytré telefony Nokia Lumia 800 a Nokia Lumia 710 přijdou 1. února na český trh s lokálním vyhledáváním v internetu, českými aplikacemi a s plnohodnotnou navigací. Český uživatel dostane možnost vybrat si mezi vyhledávačem Bing a lokálním vyhledávačem Seznam.cz, který bude v telefonu též dostupný.
Dalším přínosem pro české uživatele je kanál s aplikacemi „Nokia Collection“. Aplikací pro Windows Phone je již přes 50 000 a v takovém množství není jednoduché se orientovat. V kanálu jsou proto jen ty nejlepší a nejzajímavější. Například fanoušky filmů potěší aplikace FDB (Filmová databáze), tak Program kin. Přijde-li na vás chuť poslouchat hudbu, stačí nainstalovat aplikaci Radio CZ, která z internetu přehrává česká rádia v plné kvalitě, SoundHound zase slouží k rozpoznání hudby.
Aplikace Meteoservis a CHMI meteoradar informují o počasí, Hokejinfo je nepostradatelnou aplikací pro všechny fanoušky hokeje. Abyste nezapomněli popřát svým známým k svátku, nainstalujte aplikaci Svátky. Aplikace iDoklad umožňuje vytvářet faktury (včetně podpisu a razítka) přímo z telefonu. Jednou z klíčových funkcí přístrojů Nokia je hlasová navigace. Tu mají modely Lumia v podobě aplikace Nokia Autem.
Nokia Lumia 800 a Nokia Lumia 710 budou v prodeji od 1. února 2012 za přibližnou maloobchodní cenu 12490 Kč (Nokia Lumia 800) a 7990 Kč (Nokia Lumia 710). Kromě značkových obchodů Nokia v Praze (Palác Flora, OC Smíchov) a Brně (OC Olympia) najdete přístroje u všech tří mobilních operátorů (Telefónica Czech Republic, T-Mobile, Vodafone), ve všech obchodech Electro World a v internetovém obchodě Alza.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme