Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový software pro SSD disky Transcend

redakce 14.11.2011

Společnost Transcend nabízí majitelům SSD disků své značky ke stažení software SSD Scope, který zajistí ideální výkonnost disku a zvýšení bezpečnosti uložených dat.

 

SSD Scope umožňuje čtení SMART atributů SSD disku. Jedná se o sledovací systém, který je schopen včas zachytit anomálie, vyskytující se při činnosti disku a zabránit jeho poškozením. Program obsahuje dále funkci Secure Erase, která slouží jako nástroj k zabránění poklesu výkonnosti SSD prostřednictvím úplného vymazání jeho obsahu. Tím je umožněno delší zachování ideálního výkonů disku. Díky možnosti Diagnostic Scan je uživatel schopen provést diagnostiku disku od úrovně analýzy chyb při čtení až k úplné kontrole, která se vztahuje na všechny sektory.

Software SSD Scope podporuje rovněž technologii TRIM, která nabízí automatické a trvalé vymazání dat, což pozitivně ovlivňuje trvanlivost a výkonnost SSD disku. Funkce Drive Information nabízí zobrazení podrobných informací o nainstalovaném SSD disku, jako třeba: sériové číslo nebo aktuální verze firmwaru. Kromě toho, přes SSD Scope lze snadno provést aktualizaci firmwaru.

Další informace, seznam podporovaných modelů a software Transcend SSD Scope ke stažení se nachází pod odkazem: http://www.transcend-info.com/Support/DLCenter/DLSoftware.asp?ID=11&Func1No=3&Func2No=205.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud