Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Originální hodinky s binárním ukazatelem času

redakce 20.09.2011

Tak trochu úchylné, ale zajímavé hodinky nabízí nově internetový obchod hodinky.cz. Hodinky značky The One ukazují čas netradičním způsobem, a můžete si být jisti, že kromě vás ho z nich jen tak nikdo nepřečte.

Nejlevnější variantou jsou hodinky The One Ibiza Ride IC900M3BK. Za 1 890 Kč si můžete na zápěstí připnout hračku, která jako by vypadla z filmu Četník a mimozemšťané. Podle výrobce v sobě spojují kreativitu, inovaci a dynamiku spolu se sportovním stylem a designem. Nevíme ale, podle obrázku jsme nedokázali říct, kolik ukazují. Unisexové hodinky mají řemínek z kaučuku. Světelné diody zobrazují čas i datum, hodinky jsou vodotěsné do hloubky 3 ATM, napájí se baterií.

Mezi další novinky patří unisexové hodinky The One TV228B, které jsou laděny spíše do retrostylu. Hodinky imitují vzhled televizorů ze šedesátých let. Na displeji se nachází binární ukazatel času a dvě tlačítka. Na hodinkách se strojkem Quartz je použito křemíkové sklo, ciferník (dá-li se mu tak říci) je kovový. Cena na Hodinky.cz je 4 260 Kč.

Nevšední design mají i hodinky The One Split Screen Art Edition SC131G1. Unisexový model navrhl německý umělec Walter Heidenreich, který se zaměřuje na konkrétní umění prostřednictvím tvarů a barev. Jeho kompozice geometrických tvarů dodává všem dílům opravdu osobitý charakter. Na hodinkách je použito křemíkové sklo. Umělecký potisk se nachází i na koženém pásku. Světelné diody zobrazují čas v binárním kódu. Cena na Hodinky.cz je 7 790 Kč.

Hodně futuristický vzhled nechybí hodinkám The One Slider SD130R1, které kombinují dva způsoby čtení času – binární i klasický analogový, a je pouze na uživateli jaký způsob čtení času bude preferovat. Na hodinkách je použito křemíkové sklo v kombinaci s koženým páskem. Pouzdro hodinek je ocelové. Cena byla stanovena na 5 290 Kč.

V porovnání s předchozími modely jsou hodinky The One Spinning Whel AN05G02 poměrně střízlivé a ukazují také čas jak úchylným, tak obyčejným způsobem. Hodinky si za 4 690 Kč můžete koupit v několika variantách q v různých designových provedeních. 

Poměrně jednoduché jsou pak hodinky The One Spinning Whel AN06G03. Unisexový model je specifický svým minimalistickým designem zachycujícím prvky šedesátých a sedmdesátých let. I tyto hodinky si můžete vybírat z několika dalších variant v různých designových provedeních. Cena na Hodinky.cz 3 590 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme