Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Philips Harmony Line – Hi-Fi zvuk i pro iPod

redakce 30.09.2011

Philips uvádí na trh Hi-Fi systém Harmony Line, který nabídne kombinaci kvalitního zvuku i designu a umožní přehrávání CD nosičů, digitální hudby z MP3 přehrávačů i Blu-ray disků.

 

Přirozený zvuk s  jemnými detaily zaručují kvalitní reproduktory ClariSound. Nahoře upevněný výškový reproduktor přináší zvuk obohacený skvělou čistotou, zatímco basový reproduktor s membránou ze skleněných vláken se postará o široké zvukové jeviště, které vyplní jakoukoli místnost.  Kvalitní reprodukci zvuku napomáhá digitální zesilovač třídy D. Převádí analogový signál na digitální a ten pak digitálně zesiluje, čímž zvyšuje kvalitu zvuku. Navíc má i při velmi malých rozměrech více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB.

Sestava umožňuje manuální nastavení vysokých i nízkých tónů podle preferencí posluchače. Inovací je i pozlacený konektor reproduktoru, který zajišťuje výrazně lepší přenos audio signálu než tradiční připojení click-fit.

V rámci Harmony Line je na výběr ze čtyř Hi-Fi sestav. Základní model MCM7000 nabídne reprodukci hudby na discích CD a CD-RW, připojení MP3 pro přehrávání hitů z přenosných zařízení a USB Direct pro přenos hudby ve formátu MP3/WMA.

Ostatní komponentní Hi-Fi systémy uspokojí i filmové fanoušky. Umožňují totiž také přehrávání DVD a DivX Ultra. Modely DCD7010 a DCD8000 jsou vybaveny špičkovými digitálními vícekanálovými zvukovými standardy Dolby Digital, které využívají toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Těšte se na kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny. Kvalitní obraz při sledování filmů pak zaručuje rozhraní HDMI 1080p, které provádí převzorkování na vyšší rozlišení a odstraňuje řádkovou strukturu, běžnou na televizních obrazovkách.

Oba modely také umožňují přehrávání a současné nabíjení přístrojů iPod/iPhone/iPad, model DCD7010 umí navíc reprodukovat hudbu ve formátu MP3 z přenosných zařízení.

Lahůdkou pro znalce je Hi-Fi systém MBD7020. Hudbu i filmy si můžete vychutnat z různých zdrojů včetně disků Blu-ray, a to v plném rozlišení HD 1080p. Velká úložná kapacita disků Blu-ray umožňuje přidat další interaktivní funkce.

Set funguje také jako volitelný dok pro iPod a iPhone – a to ještě zdaleka není všechno, co vám nabízí. Díky službě BD-Live si můžete přehrávač Blu-ray disků jednoduše připojit k internetu a po libosti užívat rozšířené funkce této služby, mezi které patří sledování dodatečného obsahu, hraní her, sdílení zážitků v rámci chatu či nakupování.

Nejvyšší model DCD8000/12 se bude prodávat za 12 999 Kč, verze DCD7010/12 za 8 499 Kč, MBD7020/12 za 9 999 Kč a základní sada MCM7000/12 přijde na 5 990 Kč.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme