Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

První all-in-one počítač od Toshiby

redakce 30.09.2011

Qosmio DX730 je první stolní počítač značky Toshiba v provedení „all-in-one“. Počítač má velký dotekový displej s úhlopříčkou 58,4 cm (23″) a jedná se o ucelené centrum pro domácí zábavu, které poskytuje kvalitní zvuk a obraz, jakož i výkon potřebný pro práci s multimédii a jejich vytváření.

Dominantou počítače Qosmio DX730 je doteková obrazovka s úhlopříčkou 58,4 cm (23″), která má živé podání barev, lze ji ovládat dvěma prsty a podporuje filmy v úplném vysokém rozlišení Full HD (1080p). Je umístěna na moderním stojanu a lze ji natočit. Počítač v provedení „all-in-one“ (kdy celý počítač je součástí monitoru a jedná se o jedno zařízení) má černé provedení s vysokým leskem. Design Qosmio DX730 je inspirován vzhledem televizorů Toshiba a díky integrovanému hybridnímu TV tuneru pro příjem DVB-T a analogového vysílání se promění v zařízení, které je spojením počítače a televizoru.

Skvělý zvuk i obraz
Zařízení nabízí kapacitu pro ukládání fotografií, videí a hudby a současně má široké možnosti připojení různých dalších přístrojů. Přes port HDMI-In uživatelé mohou připojit také herní konzoli. Zvukovou stránku zajišťují audio komponenty společnosti Onkyo –stereo reproduktory a subwoofer vyladěné technologií Dolby Advanced Audio. Funkce Sleep-and-Music umožňuje přehrávat hudbu z připojeného MP3 přehrávače, aniž by bylo potřeba zapínat samotný počítač.
K Internetu je možné se připojit pomocí WLAN nebo místní sítě LAN. Pro připojení dalších zařízení, například tiskáren, skenerů, externích pevných i flash disků a herních konzolí je tento all-in-one počítač Toshiba vybaven všemi důležitými porty a rozhraními, včetně dvou portů USB 3.0 a čtyř portů USB 2.0. Myš i klávesnice se připojují bezdrátově. Srdcem počítače Qosmio DX730 je nejnovější rodina procesorů Intel.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud