Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Skype v ČR expanduje

redakce 20.07.2012

Skype Česká republika právě spouští velkou náborovou kampaň, jejímž cílem je získat špičkové české odborníky z oblasti IT. Volné pozice jsou kromě Prahy vypsané také v Londýně, Tallinu, Moskvě a Stockholmu.

Úspěšní uchazeči o zaměstnání dostanou možnost podílet se přímo na kompletním procesu tvorby klíčových produktů Skype s celosvětovým dopadem, včetně jejich vývoje a implementaci do praxe. V současné době zaměstnává pražská kancelář společnosti Skype zhruba osmdesát zaměstnanců. Do června 2013 jich však má v plánu zaměstnat jednou tolik. Náborová kampaň, kterou Skype momentálně spouští, potrvá celý rok a na českém pracovním trhu nemá obdoby.

Celosvětově Skype zaměstnává více než 1600 zaměstnanců, nově však po celém světě hledá dalších 400 odborníků. V České republice mají šanci především vysoce kvalifikovaní vývojoví inženýři s více než pětiletou praxí v oboru a výbornou znalostí angličtiny. Mezi novými pozicemi jsou také místa vedoucích pracovníků, která vyžadují zkušenosti s vedením týmu. Očekává se rovněž schopnost pracovat v nadnárodním kolektivu a ochota cestovat. Hlavní předpokladem je však orientace v oblasti nejmodernějších technologií a schopnost přicházet s novými nápady.

Kompletní seznam nabízených pracovních míst je k dispozici www.jobs.skype.com. Prostřednictvím této stránky se mohou všichni uchazeči také přihlásit do výběrového řízení.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud