Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tenkým klientem HP t200 připojíte k PC či serveru až 15 uživatelů

redakce 13.10.2011

Společnost HP představila tenkého klienta HP t200 pro řešení MultiSeat, které nabízí možnost sdílení pracovního výkonu počítače prostřednictvím USB či sítě Ethernet mezi více uživateli.

Tento klient umožňuje připojit k jednomu počítači nebo serveru více uživatelů za zlomek nákladů.

HP t200 je založen na technologii plug-and-play, obsahuje OS Windows® a má plnou licenci a podporu společnosti Microsoft pro OS MultiPoint Server 2011. Zařízení je určeno pro malé a středně velké firmy, školící a call centra, a zejména pro školy, což je v Čechách nejčastější způsob nasazení.

HP t200 je připraven k práci ihned po připojení a nevyžaduje žádné dodatečné nastavování či ladění parametrů. Toto jednoduché, cenově dostupné a efektivní zařízení umožňuje více uživatelům snadno se připojit k jednomu hostujícímu počítači HP Compaq ms6200, a to buď za pomoci USB, nebo přes Ethernet (pro geograficky rozlehlejší variantu).

Řešení HP MultiSeat na rozdíl od konkurenčních produktů nevyžaduje při instalaci rozšiřujících karet otevírání skříně počítače. Tenký klient HP t200 je jen o něco tlustší než balíček karet a při připojování k hostujícímu PC přes USB má spotřebu pouhé 3 W, díky čemuž se snižují i náklady na energii.

Cena a dostupnost

Cena pro český trh nebyla dosud stanovena.

Předpokládaná dostupnost je od prosince tohoto roku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud