Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tesco Mobile začíná nabízet volání

redakce 29.05.2013

Od dnešního rána si zákazníci mohou v obchodech Tesco zakoupit a okamžitě aktivovat SIM karty operátora Tesco Mobile.

Tesco Mobile je na českém trhu společností typu joint venture, kde obě strany, Tesco Stores ČR a Telefónica Czech Republic, drží stejný podíl. Nový mobilní virtuální operátor bude těžit nejen ze spojení silné distribuční sítě a zákaznického servisu Tesco a z technologií Telefóniky, ale také z rozsáhlých mezinárodních zkušeností Tesco Mobile na ostatních trzích. Na mateřském trhu ve Velké Británii získal Tesco Mobile během 10 let fungování více než 3 miliony zákazníků.

Nabídka tarifů a další informace

  • Základní balíček se SIM kartou vyjde na 150 korun a obsahuje kredit ve stejné výši. K dostání je ve všech obchodech Tesco a postupně, během několika dnů, i v obchodech Žabka. Dobíjet je možné nejen v těchto obchodech, ale i v rozsáhlé síti partnerů jako je Sazka, či na terminálech sítě Lekkerland (na čerpacích stanicích, v trafikách apod.).
  • Aktivace SIM karty je velmi jednoduchá – stačí vložit SIM kartu do telefonu, zadat PIN, který je vytištěn na nosiči SIM karty, a provést jakoukoli placenou operaci (zahájit hovor, poslat SMS, připojit se k internetu nebo si dobít kredit). Veškeré služby si pak zákazník může nastavit sám pomocí několika SMS dle návodu na obalu SIM karty.
  • Stejně jednoduché je i přenést si číslo k Tesco Mobile. Po zakoupení karty Vás přenosem provede jednoduchá aplikace na stránkách www.tescomobile.cz
  • Nejvýhodnější nabídka je pro rodiny a přátele, kteří si po aktivaci Clubcard balíčku za 300 korun mohou volat v Tesco Mobile bez jakýchkoli omezení. Clubcard balíček také nabízí suverénně nejvýhodnější volání a SMS mimo Tesco Mobile, neboť v sobě obsahuje i 120 minut a 60 sms na volání mimo Tesco Mobile. Po vyčerpání těchto volných jednotek zákazník volá a píše mimo Tesco Mobile za standardní tarif.
  • Na jednu Clubcard lze aktivovat balíček až u 10 SIM karet.
  • Pokud si zákazník neaktivuje Clubcard balíček, minuta hovoru v rámci Tesco Mobile stojí 1,50 Kč, mimo Tesco Mobile 2,90 Kč a SMS vždy 1,50 Kč.
  • Připraveny jsou i 3 datové balíčky: 150MB za 150 Kč, 400MB za 250 Kč a 1GB za 350Kč. Pokud zákazník vyčerpá FUP limit ještě před vypršením platnosti balíčku, může si jej jednoduše resetovat pomocí SMS INTERNET R, která bude zpoplatněna pouze jednorázovou částkou 100 Kč v případě všech tří balíčků.
  • Pokud si bude chtít zákazník koupit i telefon, může si vybrat v každém hypermarketu Tesco z nabídky 8 telefonů od těch nejjednodušších, až po smartphony. Nejlevnější telefon stojí pod šest set korun, nejvyspělejší smartphone v této nabídce je Samsung Galaxy S3mini - aktuálně v akci za 6400 Kč.

 

Zdroj: TZ Tesco.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme