Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Toshiba WT310

redakce 03.05.2013

Toshiba uvádí na trh nový tablet, určený spíše pro profesionální uživatele. Má 11,6“ displej s Full HD rozlišením a antireflexním povrchem, plnohodnotný procesor řady Intel Core iX, SSD disk a Pro verzi Windows 8.

 

 

 

Vzhledem ke zdrženlivosti tiskové zprávy ohledně typu použitého procesoru a odhadovanému začátku prodeje okolo poloviny roku může být vybaven i novými procesory Intel Haswell, ale pokud se pár kousků dostane na trh, popřípadě do testovacích laboratoří, už dříve, budou asi vybaveny stávajícími procesory Ivy Bridge (Intel Core i3/i5).

Tablet bude mít rozměry 229 x 189 x 12,4 mm a hmotnost 825 gramů, takže to nebude žádný drobek. Na druhou stranu na něm najdeme plnohodnotný velký port typu USB 3.0, mikroHDMI konektor a čtečku SD karet. Kromě bezdrátové výbavy v podobě adaptérů Wi-Fi a Bluetooth 4.0 bude v prodeji i ve verzích s HSPA+/LTE modulem. Převážně do firemního prostředí se pak hodí technologie jako je TPM v1.2, Intel Active Management Technology nebo Anti-Theft Technology. Dokoupitelná bude i kolébka s dalšími rozšiřovacími porty včetně HDMI, USB a LAN.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud