Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vodafone rozdává sluchátka za 1 Kč: pospěšte, na každého se dostat nemůže

Jakub Fišer 11.07.2023

Červený operátor nachystal na léto zajímavou akci. Každému zákazníkovi, který si u Vodafonu pořídí nový tarif, nabídne za symbolickou cenu 1 Kč bezdrátová sluchátka WG AirFlex 3. Akce je však časově omezená, platí jen do poloviny srpna, tedy pro ty nejrychlejší.

Kapitoly článku

Tarif a sluchátka k tomu

Sluchátka společnosti Winner Group jménem AirFlex 3 Vodafone běžně prodává za 597 Kč na e-shopu, v tiskové zprávě však uvádí cenu 501 Kč. Tak či onak, získat je můžete pouze za symbolickou 1 korunu včetně daně.

Podmínky jsou v zásadě dvě. Abyste slevu uplatnili, musíte si u Vodafonu aktivovat novou službu. Smluvní podmínky hovoří jasně: může jít o nové či přenesené číslo mobilního tarifu, pevný internet, přenosný bezdrátový internet nebo digitální televizi Vodafone TV.

Druhou podmínkou je, že tuto službu musíte 6 měsíců využívat, tedy i řádně platit. V opačném případě vám nárok na slevu zaniká a budete muset doplatit částku 500 korun. Sluchátka si však můžete u operátora vyzvednout okamžitě, ne až po 6 měsících od aktivace nové služby.

Jen do vyprodání zásob

Pokud jde o samotná sluchátka, jde o plastová špuntová sluchadla s dobíjecím pouzdrem. Krabička obsahuje baterii s kapacitou 300 mAh, každé sluchátko pak vlastní 40mAh akumulátor. Výdrž je zhruba 3–4 hodiny, neumí ale aktivní potlačení hluku. Díky Bluetooth 5.0 můžete sluchátka spárovat s mobilem, ale i počítačem.

Tato akce platí od 10. července do 13. srpna 2023, popřípadě do vyprodání zásob. Pokud máte o novou službu a sluchátka k tomu zájem, určitě není nač čekat. Ale pozor, akce platí pouze při vyřízení nové služby na prodejně. K dispozici jsou AirFlex 3 v bílém i černém barevném provedení. Pokud projevíte o sluchátka zájem, operátor vám je přidá k objednávce služby a k první faktuře vám připočítá symbolickou 1 korunu.

Zdroj: Tisková zpráva, Vodafone


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud