Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

BASS REPRODUKTORY X-MINI™ - malé, přenosné, nabíjecí, s NEUVĚŘITELNÝM ZVUKEM - pro Váš mobilní telefon, iPod, notebook, konzoly nebo MP3.

redakce 05.08.2011

- KOMERČNÍ SDĚLENÍ - X-mini capsule speaker jsou ultra přenosné a hlasité bass reproduktory s neuvěřitelným zvukem pro ozvučení vášeho mobilního telefonu, iPodu, notebooku nebo MP3 přehravače nejen na cestách! Jsou perfektní i pro online pařbu s Playstation PSP nebo jako přídavný reproduktor pro Váš notebook. Vhodné nejen na párty, sport či cesty, ozvučí celou místnost!

X-mini ™ capsule speakers jsou celosvětově první kapesní přenosné reproduktory s integrovanou dobíjecí lithiovou baterií a s integrovaným bass rezonátorem! Zapomeňte na plastová chřestítka, přichází konečně malý mobilní reproduktor s pořádným zvukem!!!
A proč jsou tak jiné než ostatní? Průkopnická a patentovaná technologie umožňuje X-mini ™ roztáhnout podobně jako harmoniku. Je při tom využito expandovatelné vakuum, které napodobuje rezonanci sub-wooferu poskytující jiskřivý plný zvuk a hlasitost. Vakuum může být roztaženo po dobu přehrávání a zase zavřeno pro kompaktní skladování, odtud název “Capsule Speaker – Kapslový reproduktor” odvozený z designu a tvaru výrobku.

Rozdíly mezi „standardními“ přenosnými reproduktory a X-MINI ™:

 1. X-mini ™ je jako jediný na trhu vybaven vnitřním aktivním systémem = dobíjecí baterie + inteligentní nabíjecí elektronika
 2. X-mini ™ NENÍ napájen přehrávacím zařízením a tedy vydrží hrát až 10-12 hodin aniž by se jakkoliv vyčerpala baterie přehrávacího zařízení.
 3. X-mini ™ hraje 25x hlasitěji než standardní přídavné reproduktory.
 4. X-mini ™ využívá patentovanou technologii membrány k rezonanci podložky (stolu) pro efekt hlubokých tónů
 5. X-mini ™ vzhledem ke své velikosti nejvěrněji reprodukuje hudbu ve své kategorii - popírá fyzikální zákony, že co je malé nemůže hrát nahlas a kvalitně!

Na výběr z několika modelů reproduktorů:

 • X-mini v1.1  mono capsule speaker, 36mm zvukový driver
 • Ultra mobilní design a neuvěřitelně plný a kvalitní zvuk v minimální velikosti!
 • X-mini II mono capsule speaker, druhé generace, 40 mm zvukový driver
 • Má nový 40mm zvukový driver, rozšířené BXS ™, prodlužuje čas přehrávání až na 10-12h a jeho modulární "Buddy-Jack" design umožňuje efektivně vytvářet vysoce kvalitní a rozsáhlé zvukové rozsahy. 
 • X-miniMax v1.1 stereo capsule speaker, 36mm zvukový driver
 • X-miniMax v1.1 = minimální velikost, maximální portabilita, maximální zvuk, eXtreme Portable Sound
 • X-miniMaxII stereo capsule speaker druhé generace, 40 mm zvukový driver
 • X-miniMaxII se vzpírá konvenční představě, že na velikosti záleží, Xmini ™ Max II, je přenosný svátek zvuků. Má nový 40mm zvukový driver, rozšířené BXS ™, prodlužuje čas přehrávání až na 12h
 • X-minihappy s funkcí MP3 přehrávače a slotem pro SD/SDHC
Nejnovější přírůstek do X-Mini™ série má další inovativní funkce a je vybaven MP3/WMA přehrávačem a vestavěným SD / SDHC slotem. Je ozbrojen X-Mini ™ Bass Xpansion Systemem ™ (BXS ™) pro zesílení dynamického rozsahu zvuku bez kompromisů v oblasti akustické integrity. Jednotlačítkové ovládání pro vše - zapnutí, hlasitost, změna stopy a pauza.

Pro kompletní přehled všech druhů, recenze a videa mrkněte na www.x-mini.cz!


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud