Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní počítače Lenovo

Pavel Trousil 21.06.2016

Společnost Lenovo přináší dvojici zařízení určených pro milovníky počítačových her. Jde o notebook IdeaPad Y900 a výkonným procesorem, samostatnou grafickou kartou a účinným systémem chlazení a stolní počítač IdeaCentre Y900. Jeho komponenty lze měnit bez použití nářadí. 

Extrémně vysoký výkon notebooku Lenovo IdeaPad Y900 zajišťuje šestá generace procesorů Intel Core i, kterou doplňuje samostatná grafická karta NVIDIA GeForce s technologií G-Sync, díky které je grafika ostřejší a plynulejší. Pomocí tlačítka Turbo mohou hráči přetaktovat procesor na vyšší výkon. U notebooku byl také vylepšen systém chlazení.

Hráči budou podle výrobce potěšeni i z audiovizuální stránky notebooku. Nabízí jim totiž 17,3palcový Full HD IPS displej s úpravou proti odleskům JBL reproduktory se subwooferem a technologií Dolby Home Premium. Díky šasi z černého broušeného hliníku s kontrastními červenými prvky vypadá IdeaPad Y900 jako skutečné herní dělo. Potěší i podsvícená klávesnice s různými úrovněmi jasu a červeně zvýrazněnými klávesami WSAD. Notebook Lenovo IdeaPad Y900 bude na našem trhu dostupný v letních měsících za cenu od 54 999 Kč.

lenovo-ideacentre-y900-02-nahled

Novinka mezi herními počítači v provedení tower se jmenuje IdeaCentre Y900. Počítač působí čistě a přehledně díky vnitřnímu zavedení kabelů, oddělitelnému větráku a prachovému filtru. Jednotlivé komponenty je možné vyměnit bez použití nářadí. 34litrové šasi poskytuje dostatek místa pro přídavné chladící součástky.

Kombinace šesté generace procesorů Intel Core i7, operační paměti až 64 GB DDR4 a grafické karty NVIDIA GeForce GTX 980 4 GB zajistí vysoký výpočetní i grafický výkon pro náročné hry. Zážitek z hraní her nebo sledování filmů umocní i technologie Dolby Home Theater. Samozřejmostí je široká nabídka portů a dostatek úložného prostoru. IdeaCentre Y900 je možné zvolit v konfiguraci se čtyřmi HDD sloty, až 2 TB SSHD nebo až 256 GB SSD. Stolní počítač IdeaCentre Y900 je k dispozici od 42 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme