Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kompaktní jehličková tiskárna Epson LQ-50

redakce 19.01.2011

Společnost Epson uvádí na trh 24jehličkovou, 50sloupcovou kompaktní tiskárnu LQ-50 navrženou do omezených prostor, jako jsou nákladní automobily a prodejní pulty malých obchodů. Tiskárna LQ-50 je ideální volbou pro tisk faktur, účtenek a dodacích listů až s dvěma kopiemi a nabízí spolehlivý provoz s nízkými náklady na vlastnictví.

Tiskárnu LQ-50 lze díky malým rozměrům 275 x 240 mm umístit téměř všude. Je vhodná dokonce i do znečištěného prostředí, pokud je používána s volitelným ochranným krytem role papíru, který ji chrání proti prachu a postříkání.

 

Provozní náklady i čas nutný pro údržbu jsou minimální, protože tiskárna LQ-50 je vybavena páskou s výtěžností přibližně 3 miliónů znaků, kterou lze zvýšit tiskem v režimu konceptu. Střední doba mezi poruchami je přibližně 10 000 hodin, což zajišťuje roky bezproblémového provozu. Nízká spotřeba energie splňuje podmínky programu ENERGY STAR a dále snižuje celkové náklady na vlastnictví. Tiskárna LQ-50 podporuje nekonečný tisk na role papíru
a skládaný papír a tiskne až 360 znaků za sekundu. Tiskárnu Epson LQ-50 bude možné zakoupit od poloviny ledna 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 8090 Kč vč. DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud