Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejnovější trendy v oblasti práce s daty: konference Power BI Day 2024

redakce 12.02.2024
Zdroj: Gopas

Většina firem a institucí disponuje ohromným množstvím dat. Ale ne každý umí data efektivně využívat. Odborná konference Power BI Day je určena datovým analytikům, finančním manažerům a všem, kteří pracují s daty a reporty na pokročilé úrovni. Její osmý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 20. března 2024.

„Power BI Day nabízí příležitost seznámit se s nejnovějšími trendy a technologiemi Power BI, které mohou účastníci využít ke zlepšení své práce. Účastníci se mohou těšit na novinky v oboru práce s daty, na tipy, jak ve firmě řešit každodenní reporting a na mnoho dalších užitečných informací. Stejně tak na rozbor aktuálních nástrojů pro zpracování, rozklíčování a srozumitelnou interpretaci dat,“ říká Jan Dvořák z Počítačové školy GOPAS.

Tato konference je skvělou příležitostí pro účastníky, aby získali cenné poznatky od odborníků na Power BI a učili se od těch nejlepších. Zájemci se mohou těšit na prezentace předních odborníků na datové modelování a vizualizaci. Mezi přednášejícími nebudou chybět Jiří Neoral, Karel Rejthar, Marek Chmel, Jaroslav Reken či Kateřina Saryčeva.
 

Konference Gopas
Zdroj: Gopas

Na programu letošního ročníku, kterého se lze zúčastnit buď osobně nebo online, jsou například také témata Netradiční mapy v Power BI či Nasazení Power BI – Zkušenosti z praxe. 

Konference Power BI Day proběhne hybridně 20. března. Živě se uskuteční v budově společnosti Microsoft v Praze 4, Vyskočilova 1561/4a. Online stream proběhne skrze customizovanou aplikaci s možností kladení otázek.

Kromě poslechu přednášek budou mít účastníci prostor živě diskutovat se všemi zúčastněnými odborníky i dalšími kolegy z oboru. Na závěr konference proběhne jako bonus pouze pro držitele fyzické vstupenky panelová diskuze s přednášejícími o zajímavých a aktuálních tématech z oblasti Power BI.

Všichni účastníci budou mít také možnost využít až čtrnáctidenní přístup do archivu přednášek.

Další informace najdete na https://www.powerbiday.cz/.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud