Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nepříjemnost pro uživatele smartphonů: aplikace Googlu zobrazuje starší fotky s viditelnými vadami

Jiří Palyza 06.10.2022

Mnoho uživatelů systému Android je v současné době frustrováno problémy s uloženými fotkami. Množí se zprávy o tom, že aplikace Fotky Google poškozuje staré obrázky. Zatím není jasné, jakou to má příčinu.

Kapitoly článku

V posledních dnech mnoho uživatelů cloudové služby Fotky Google objevilo ve svých galeriích nepříjemnou věc. Staré fotografie se zničehonic zobrazují poškozené. Snímky obrazovek, které se objevují i na diskuzním fóru Google, mimo jiné ukazují, že se na fotografiích objevují čáry a fotky často vypadají roztřepeně.

Důvod, proč dochází ke znehodnocování starých fotografií, je prozatím neznámý

corruptedphotos

Uživatele Androidu v posledních dnech trápí záhadný problém. Starší fotky, které mají uloženy v cloudové galerii Fotky Google, se zobrazují s viditelnými vadami. | Zdroj: Google Photos Help/Corrupted photos

Dobrou zprávou pro všechny je, že po stažení jsou fotky zcela v pořádku a zobrazí se normálně bez viditelné vady. Zdá se tedy, že se jedná o chybu ve webovém rozhraní aplikace Fotky Google, kterou lze opravit aktualizací.

Doposud se ale nepodařilo přijít na to, co je vlastně příčinou chybného zobrazování obrázků. Jen na fóru Google se tohoto problému týkají desítky příspěvků, které jsou z posledních dnů. Lze tedy předpokládat, že se jedná o rozšířenější problém.

Zdroj: Google Photos Help


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud