Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pinnacle Studio i pro 360° video

Pavel Trousil 14.09.2016

Nová verze aplikace pro úpravu videa Pinnacle Studio 20 Ultimate nabízí mimo jiné sledování pohybu s mozaikovým rozostřením, snadné ovládání průhlednosti stopy a pokročilé možnosti úpravy 360° videa.

Společnost Pinnacle představila svou vlajkovou aplikaci pro úpravu videa, Pinnacle Studio 20 Ultimate, která přináší nové inovativní funkce a pokročilé možnosti. V aplikaci můžete využít nové možnosti úpravy 360° videa, sledování pohybu s mozaikovým rozostřením, snadného ovládání průhlednosti stopy, podpory formátu HEVC (H.265) a dalšího.

 

Pinnacle Studio 20 Ultimate nabízí:

  • Ovládání 360° videa: Nová podpora úpravy 360° videa umožňuje upravovat podmanivá videa. Ke 360° videím můžete také přidat text. 360° video je možné sdílet a převést na standardní film.
  • Sledování pohybu s mozaikovým rozostřením: Můžete sledovat pohybující se objekty na obrazovce a propojit je s prvky, jako je text nebo grafika. Přidáním mozaikového rozostření můžete snížit zřetelnost obličeje, loga atd. Vícebodové sledování pohybu umožňuje sledovat více bodů objektu během pohybu k čočce nebo od ní, a tím poskytuje vyšší přesnost.
  • Snadné ovládání průhlednosti stopy: Upravujte krytí stop přímo na časové ose, a vytvoříte tak efekt překrytí, kdy jsou viditelné obě stopy v jednu chvíli.
  • Podpora formátu HEVC (H.265): Podpora importu/exportu ve formátu HEVC (H.265), vyšší míra komprese, lepší kvalita a menší velikost souborů. (Vyžaduje podpůrný počítačový hardware nebo grafickou kartu.)
  • Podpora kamery pro fázové animace: Využijte nové podpory digitálních zrcadlovek Canon nebo Nikon a vytvořte animace jako na velkém plátně a fázově animovaná videa v rozlišení Full HD.
  • Obraz v obraze: Vytvoření efektu obrazu v obraze je podle výrobce snadné. Přizpůsobíte velikost a umístění obrazu v obraze tažením rohů.
  • Přiblížení a posun: Díky novým předvolbám můžete nyní přidat fotografiím a videím efekt přiblížení a posunu několika kliknutími.

 ps20-standard-ui-nahled

Pinnacle Studio 20 Ultimate je součástí řady Pinnacle Studio, která zahrnuje také Pinnacle Studio 20 Plus a Pinnacle Studio 20. Produkty Pinnacle Studio 20 Ultimate, Pinnacle Studio 20 Plus a Pinnacle Studio 20 jsou nyní dostupné i v češtině. Doporučená prodejní cena produktu Pinnacle Studio 20 Ultimate je 3529 Kč u produktu Pinnacle Studio 20 Plus je cena 2719 Kč a u produktu Pinnacle Studio 20 1629 Kč. K dispozici je i upgrade za speciální cenu. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud