Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung uzavřel partnerství s Nike

Pavel Trousil 02.09.2014

Samsung uzavřel partnerství s Nike a nabídne aplikaci Nike+ Running v nových hodinkách Samsung Gear S. Aplikace umožňuje prostřednictvím hodinek využívat služeb společnosti Nike a vnáší tak do světa kondičního běhu nový rozměr.

samsung-gear-s-nahled

Společnosti Samsung Electronics a NIKE uzavřely partnerství, jehož výsledkem bude možnost využívání aplikaci Nike+ Running v chytrých hodinkách Samsung Gear S. Tato aplikace využívá možnosti připojení hodinek Gear S přes Bluetooth a 3G sítě, a vůbec poprvé tak jejich uživatelům umožní vychutnat si kondiční běh v pojetí společnosti Nike.

Na chytrých hodinkách Samsung Gear S bude aplikace Nike+ Running již předinstalována, takže uživatelé mohou nechat své telefony doma a zaznamenávat uběhnuté trasy do mapy, sledovat svůj pokrok a udržovat si i při pohybu motivaci stále před očima. Během tréninku si kondiční běžci mohou pohledem na zápěstí snadno zkontrolovat veškeré informace včetně uběhnuté vzdálenosti, času, tempa, tepové frekvence nebo naběhaných bodů NikeFuel. Aplikace také obsahuje vestavěný hudební přehrávač, který běžcům umožňuje vybírat hudbu ze seznamu skladeb pouhým poklepáním. GPS přijímač, který je integrovaný do hodinek Samsung Gear S, běžcům umožní kontrolovat trasu a rychlost.

Od svého uvedení na trh v roce 2006 dává Nike+ Running běžcům možnost sledovat, měřit, sdílet a porovnávat své běhy s globální komunitou sportovců. Aplikace Nike+ Running využívá technologii GPS k mapování běhů, poskytuje statistiky o okamžité rychlosti a vzdálenosti a o běžeckých úspěších uživatelů. Nabízí zábavné motivační funkce jako Nike+ Challenges, pozdravy od přátel, sdílení fotografií na sociálních sítích, živé audio ohlasy a možnost výběru hudby. Funkce Nike+ Coach nabízí komplexní tréninkové programy, které běžcům pomáhají připravit se na závody.  Členové komunity Nike+ Running po celém světě mají na svém kontě už přes 1,5 miliardy uběhnutých kilometrů.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud