Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Staňte se virtuálním zemědělcem: stáhněte si do konce týdne hru Farming Simulator 22 zdarma

Pavel Trousil 28.05.2024

Epic Games rozdává hry každý týden. Poté, co minulý týden zveřejnila hru Dragon Age: Inquisition, nyní vychází vstříc fanouškům farmaření. Farming Simulator 22 je v obchodě Epic Games Store zdarma až do konce května.

Hráči si totiž nyní mohou v obchodě Epic Games Store pořídit zdarma hru "Farming Simulator 22" a užít si tak vesnického života z pohodlí svých počítačových židlí či křesel.

Jedná se o základní verzi hry, která běžně stojí kolem 450 Kč. Obsahuje více než 400 zemědělských strojů a nářadí od více než 100 skutečných výrobců, jako jsou John Deere a Claas. Hráči ve hře mohou ovlivňovat svoji postavu i farmu a vykonávat různé zemědělské a lesnické činnosti. 
 

Mohlo by vás zajímat

Cílem je být v zemědělství úspěšný a mít co nejlepší sklizeň. Součástí hry je také režim pro více hráčů, který umožňuje 16 hráčům pracovat na společné farmě. Výrobce nabízí další obsah prostřednictvím doplňkových balíčků, z nichž většinu je možné stáhnout za poplatek. Ty do hry přidávají nové funkce a vybavení. 

Mohlo by vás zajímat

Abyste si mohli hru "Farming Simulator 22" zahrát, potřebujete počítač s operační systém Windows 10/11, procesorem alespoň Intel Core i5-3330 nebo AMD FX-8320 a 8 GB RAM. Stačí grafická karta GeForce GTX 660 nebo AMD Radeon R7 265 s alespoň 2 GB VRAM. Hra zdarma je k dispozici pouze pro Windows.

Zdroj: Epic Games, Epic


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud