Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

T-Mobile přichází s „novinkami“ v roamingu

redakce 29.05.2012

T-Mobile připravil několik novinek pro ty, co se chystají do zahraničí.

Kapitoly článku

Od 1. června se snižuje cena balíčku Travel&Surf na týden o 50 %, nově tak zákazníci zaplatí pouze 270 Kč. Službu finančního limitu na datové služby rozšiřuje operátor ze zemí EU na celý svět.
Travel&Surf lze flexibilně aktivovat pouze na den, jeden týden či celý měsíc. Zákazník má jistotu jediné útraty – za balíček, s možností obratem zkontrolovat objem spotřebovaných dat.  Při vyčerpání datového limitu je uživatel vyzván, zda chce dokoupit stejný balíček, přejít na vyšší anebo platit za přenesená data.

Na sedmidenní dovolenou se jeví jako ideální Travel&Surf na týden s objemem 50 MB, který je od 1. června za polovic, tedy za 270 Kč. Tato akce ovšem PLATÍ jen do konce prázdnin (31. srpna 2012). V nabídce operátora je ale i balíček brouzdání na 24 hodin s 3 MB za 29 Kč. Kdo plánuje pobyt delší, může pořídit měsíční várku dat 200 MB za 690 Kč. Balíčky jsou určeny jak tarifním zákazníkům, tak uživatelům předplacených karet.

Jak aktivovat?

Aktivace je velmi jednoduchá, stačí odeslat SMS (zdarma) ve tvaru ROADATA IDEN (ITYDEN, IMESIC) A na 4603.

Nastavení finančního limitu

K rozšíření možnosti nastavení finančního limitu na datové služby v roamingu, tzv. Data roaming limit, na celý svět dochází od 1. června. Doposud ji bylo možné využít pouze v rámci Evropské unie, Chorvatska a Egypta, nyní bude sloužit všem zákazníkům při cestách po celém světě. Služba uživatele informuje prostřednictvím SMS o dosažení 80 % a 100 % finančního limitu datové služby a má tak zajistit 100% kontrolu nad datovým připojením v zahraničí. Základní limit je 1470 Kč, ten si ale lze zvýšit nebo zcela zrušit. T-Mobile službu nabízí všem svým zákazníkům zdarma.

Nižší ceny volání a SMS

Od 24. června má operátor snížit ceny volání a SMS v rámci Roamingového zvýhodnění EU a nabídne nové Roamingové datové zvýhodnění EU s cenou za 1 MB a účtováním po 1 kB.

Odchozí hovor Příchozí hovor SMS MMS Data
8,60 2,38 2,68 14 (zóna 1)
16,80 (zóna 2a)
20,84*

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme