Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Moderní výuka na základních školách díky AV MEDIA

Michal Bareš 11.11.2014

Využití nejmodernějších technologií při výuce na základních školách představuje společnost AV MEDIA letos na podzim sérií seminářů a workshopů. Na konferenci SMART klub představuje zapojení notebooků, tabletů i telefonů do výuky, včetně jejich propojení s interaktivní tabulí.   

web-avmedia-nahled Díky výukovému softwaru SMART Notebook 14, jehož součástí jsou nyní i aplikace pro žákovská zařízení, je práce s těmito zařízeními mnohem jednodušší a zajímavější jak pro žáky a studenty, tak i pro učitele. Umožňuje žákům zapojit se do diskuze posíláním textových odpovědí, anebo obrázků z jejich žákovských mobilních zařízení, které se pak zobrazí celé třídě. Žákovské notebooky, tablety a chytré telefony jsou tak vhodným nástrojem pro procvičování probírané látky a podporují individuální i týmovou spolupráci.

„Jsme rádi, že můžeme učitelům i žákům přiblížit možnosti, které nabízí současné technologie. Cílem zapojení moderních technologií a řešení do výuky je především zvýšit motivaci žáků a jejich připravenost pro budoucí život. SMART Notebook 14 ve spojení s žákovskými zařízeními a interaktivní tabulí je výborným nástrojem pro moderní aktivní digitální výuku,“ říká k tomu Hanuš Horák, obchodní ředitel segmentu školy z AV MEDIA.

Součástí SMART klubů jsou také workshopy zaměřené na práci s různými technologiemi – měřící systémy PASCO, jazyková laboratoř Robotel, interaktivní stůl SMART Table nebo SMART digitální třída. AV MEDIA představuje i novinky v oblasti cloudového řešení s využitím pro školní prostředí: SMART Amp, Google Apps, Office 365 a TOGLIC. Během konference se účastníci seznamují i s obsahem pro interaktivní tabule od nakladatelství FRAUS, Alter a Oxford University Press.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud